Propozice Podzimní běh 2019
Den: 14.9.2019
Místo: Heřmanův Městec, okres Chrudim, kraj Pardubický
Ročník: 6
Délka hlavní tratě: 10km, vedlejší závod 5km
Povrch: štěrk, terén
Popis trati: Běh po lesních a polních cestách, značen barvou a směrovkami. Popis a mapa trati zde...
Registrace: Přihlášky prosím zasílejte na e-mail: info@podbeh.cz. V přihlášce uveďte jméno, příjmení bydliště a rok narození. Účastníci se také mohou přihlásit v den závodu. Startovné je splatné při prezentaci.
Kategorie: muži/ženy do 49 (ročník 1967 a mladší), muži/ženy nad 50 (ročník 1966 a starší),
vedlejší závod muži/ženy bez věkových kategorií
Čas prezence: 9:30 - 10.15
Místo prezence: Zámecký park, prostranství před zámkem
Čas startu: 10:30
Místo startu: Zámecký park, prostranství před zámkem.
Startovné: 50 Kč
Regule závodu: Startuje se hromadným startem všech kategorií pro obě distance, 5km běží 1 okruh, 10km 2 okruhy. Běží se po neuzavřených veřejných cestách s neudržovaným povrchem. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu, další právní předpisy a podmínky stanovené pro pořádání závodu a chovat se ohleduplně jak k ostatním závodníkům, tak k třetím osobám. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a pořadatel neodpovídá za škody jim nebo jimi způsobené, doporučuje se uzavřít individuální úrazovou pojistku. Přihlášením k závodu účastník souhlasí s pravidly závodu a použitím osobních údajů a obrazových materiálů k organizaci a propagaci závodu. V průběhu závodu není dovoleno použítí sluchátek.
Vyhlášení výsledků: Vyhlášení vítězů a předání cen ihned po doběhu všech účastníků, konečné výsledky budou zveřejněny na internetu předběžné výsledky budou dle technických a časových možností k nahlédnutí v prostoru cíle
Odměny: Vítězové v jednotlivých kategoriích obdrží věcné ceny.
Pořadatel: Běžecký klub Heřmanův Městec z.s.
Webové stránky: www.podbeh.cz
Kontakt: info@podbeh.cz