Propozice Jarní běh
Den: 18.3.2017
Místo: Heřmanův Městec, okres Chrudim, kraj Pardubický
Ročník: 1
Délka hlavní tratě: 5,3 Km
Povrch: štěrk, terén
Popis trati: Běh po cestách městským parkem. Dva okruhy po cca 2,5 Km Popis a mapa trati zde...
Registrace: Přihlášky prosím zasílejte na e-mail: info@podbeh.cz. V přihlášce uveďte jméno, příjmení bydliště a rok narození. Účastníci se také mohou přihlásit v den závodu. Startovné je splatné při prezentaci.
Kategorie: muži/ženy
Čas prezence: 9:30 - 10.15
Místo prezence: V parku před zámkem
Čas startu: 10:30
Místo startu: Před zámkem v parku
Poplatek: 20 Kč
Regule závodu: Startuje se hromadným startem, běží se dva okruhy po cca 2,5 Km. Běží se po neuzavřených veřejných cestách s neudržovaným povrchem. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla závodu a pokyny pořadatelů a platné právní předpisy a chovat se ohleduplně jak k ostatním závodníkům, tak k třetím osobám. Účastníci startují na vlastní nebezpečí a pořadatel neodpovídá za škody jim nebo jimi způsobené, doporučuje se uzavřít individuální úrazovou pojistku. Přihlášením k závodu účastník souhlasí s pravidly závodu a použitím osobních údajů a obrazových materiálů k organizaci a propagaci závodu. V průběhu závodu není dovoleno použítí sluchátek.
Vyhlášení výsledků: Vyhlášení vítězů a předání cen ihned po doběhu všech účastníků, konečné výsledky budou zveřejněny na internetu předběžné výsledky budou dle technických a časových možností k nahlédnutí v prostoru cíle
Odměny: Dle zájmu účstníků a sponzorů.
Pořadatel: Běžecký klub Heřmanův Městec z.s.
Webové stránky: www.podbeh.cz
Kontakt: info@podbeh.cz