Náš běžecký tým
Jeník Plavec
Běžec a Plavec v jedné osobě. Cyklista, pokud spěchá. Ve volném čase pořádá Podzimní běh a působí jako jeden z mnoha právních zástupců klubu.
Pája Lopour
Hnací motor našich tréninků. Vytrvale hledá možnosti, jak trasu prodloužit či zkomplikovat, přičemž využívá svého dlouhého kroku k stupňování tempa, pročež je velice oblíben a rádi s ním jezdíme na závody na 50 a více kilometrů.
Jana Kulinová
Nejenže motivuje ostatní členy k pravidelným čtvrtečním výběhům, ale ještě, na úkor času tráveného s rodinou, obětavě pořádá potréninkové diskuze ohledně tréninkových metod a závodní taktiky.
Aneta Bulíčková
Své běžecké výkony zakládá na vytříbené technice, zejména drtivém forehandu a jedovatém backhandu. Svůj trénink většinou soustředí na vrchol sezóny - Podzimní běh. Pro pestrost tréninku mixuje trénink běhu s tenisem v poměru 1:100.
Lukáš Kubišta
Nejelegantnější běžec okresu. Trénuje v lakýrkách a smokingu. Kromě tance, jízdy na kole a plavání, také ve volném čase běhá maratony a účastní se mistrovství ČR v silničním běhu.
Vítek Plavec
Odrodilý městečák, ale vždy na podzim se ukáže v ulici Pod Palácem. Běhá do vrchu a maratony, anebo maratony do vrchu. Ve volném čase pořádá závody, aby zvýšil své šance na vítězslavení.
Filip Černoch
Super, extrem, adventure a Ph.D. sportovec. Nejraději má distance přes 500km, ve třiceti pod nulou a pokud používá kolo, tak ho nese na zádech společně s lyžemi zavěšen v sedáku.
Ondřej Malý
Velmi nadějný běžec, ale zatím s juniorskou kubaturou. Běhá skoro stejně rychle jako jezdí na motorce, nebo-li nejrychleji v kraji.
Lenka Plavcová
Superžena, která si mezi kojením a sepsáním vědecké práce zaběhne závod a ještě se při tom usmívá.
Iveta Hor-dolejší
Specilistka na hory, horské tréninky a horské tréninkové kempy. Žádný kopec ji nezastaví, časy, kdy byla Dolejší jsou dávno pryč.
Míša Černochová
Hnána přirozenou touhou po dobrodružství ( a svým manželem) absolvuje polární expedice, lezecké kempy a adventure závody. Běhá jen když musí, takže pořád.
Aleš Žalud
Velmi aktivní běžec. Hodně trénuje i závodí a tak se dá očekávat jen vzestup formy. Zároveň má trenérskou licenci, takže se dá očekávat vzestup formy všech okolo něj.
Tomáš Plavec
Guru běžeckého klubu, ovládající dokonale teorii běhu. O tomto legendárním běžci kolují legendy, že už ho jednou viděli běžet.