Jarní běh Heřmanův Městec 24.03.2018
6,1 km, 5°C, oblačno, štěrk, terén, mírně rozbahněné, převýšení 100 m
Umístění celkem Umístění kategorie Startovní číslo Příjmení Jméno klub Rok narození Kategorie Pořadí  první kolo Čas prvního kola Čas druhého kola Rozdíl kol Čas cíl
1 1 28 Maier Lukáš KRB Chrudim 1978 muži 1 0:11:50 0:12:35 0:00:45 0:24:25
2 2 39 Hofman Milan RBZ Praha 1996 muži 2 0:12:46 0:13:14 0:00:28 0:26:00
3 3 25 Cieciuch Maciej Polsko 1975 muži 3 0:12:47 0:13:27 0:00:40 0:26:14
4 4 14 Plavec Vítězslav Běžecký klub Heřmanův Městec 1980 muži 5 0:13:05 0:13:43 0:00:38 0:26:48
5 5 20 Němec Luboš Železnohorák 1976 muži 8 0:13:20 0:13:40 0:00:20 0:27:00
6 6 11 Plíhal Tomáš Svídnický extrém 1975 muži 4 0:12:54 0:14:16 0:01:22 0:27:10
7 7 13 Štěpánek Martin Podhořany u Ronova 1993 muži 7 0:13:16 0:14:12 0:00:56 0:27:28
8 8 48 Mittner Leoš Pardubice 1971 muži 10 0:13:32 0:14:00 0:00:28 0:27:32
9 9 4 Lopour Pavel Běžecký klub Heřmanův Městec 1981 muži 9 0:13:25 0:14:28 0:01:03 0:27:53
10 10 10 Kašpárek Pavel OMT Pardubic 1961 muži 11 0:13:47 0:14:13 0:00:26 0:28:00
11 11 21 Kavalír Martin Železnohorák 1983 muži 13 0:13:55 0:14:18 0:00:23 0:28:13
12 12 55 Novák Pavel KRB Chrudim 1981 muži 12 0:13:53 0:14:28 0:00:35 0:28:21
13 13 9 Černoch Filip Běžecký klub Heřmanův Městec 1981 muži 15 0:14:11 0:14:31 0:00:20 0:28:42
14 14 19 Stejskal Jiří Železnohorák 1976 muži 14 0:14:03 0:14:58 0:00:55 0:29:01
15 1 109 Kubiasová Kateřina Vlčkovice 1978 ženy 17 0:14:20 0:14:47 0:00:27 0:29:07
16 15 30 Řehák Vít Sráči 1993 muži 16 0:14:17 0:16:00 0:01:43 0:30:17
17 16 35 Hokr Marcel Triatlon team Chrudim 1979 muži 19 0:15:02 0:16:05 0:01:03 0:31:07
18 2 110 Balášová Petra Klešice 1986 ženy 21 0:15:32 0:16:17 0:00:45 0:31:49
19 17 29 Kobias Josef Vlčkovice 2005 muži 18 0:14:59 0:17:12 0:02:13 0:32:11
20 3 111 Novotná Tereza Smrček 1985 ženy 23 0:16:10 0:16:05 ´-0:00:05 0:32:15
21 18 3 Stebel Martin Svídnický extrém 1980 muži 20 0:15:21 0:17:31 0:02:10 0:32:52
22 4 129 Orničová Simona Pardubice 1978 ženy 22 0:16:09 0:16:49 0:00:40 0:32:58
23 5 107 Janošíková Lenka Chrudim 1991 ženy 24 0:16:18 0:17:09 0:00:51 0:33:27
24 19 8 Vítek Pavel Pardubice 1977 muži 36 0:17:29 0:16:06 ´- 0:01:23 0:33:35
25 20 36 Císler Martin Chrudim 1980 muži 32 0:17:05 0:16:38 ´-0:00:27 0:33:43
26 21 61 Koníř Zdeněk Heřmanův Městec 1987 muži 26 0:16:40 0:17:22 0:00:42 0:34:02
27 22 2 Tamchyna Josef Heřmanův Městec 1964 muži 28 0:16:50 0:17:36 0:00:46 0:34:26
28 23 15 Horáček Václav SOP Kolín 1963 muži 31 0:16:58 0:17:32 0:00:34 0:34:30
29 24 27 Vítek David Heřmanův Městec 2002 muži 34 0:17:20 0:17:15 ´-0:00:05 0:34:35
30 25 44 Jirousek Daniel Rudý Leknín 2003 muži 27 0:16:41 0:17:56 0:01:15 0:34:37
31 26 42 Hruban Damián AC Čáslav 1995 muži 25 0:16:39 0:18:22 0:01:43 0:35:01
32 27 59 Pavlík Lukáš Heřmanův Městec 1989 muži 30 0:16:56 0:18:21 0:01:25 0:35:17
33 28 38 Jirout Jiří Pardubice 1979 muži 29 0:16:55 0:18:29 0:01:34 0:35:24
34 6 104 Kozlová Anna AC Čáslav 2001 ženy 35 0:17:25 0:18:04 0:00:39 0:35:29
35 29 63 Kalášek Daniel SCMC 2002 muži 37 0:17:29 0:18:03 0:00:34 0:35:32
36 7 122 Smutná Jana Zaječice 1973 ženy 40 0:18:02 0:18:52 0:00:50 0:36:54
37 30 40 Smutný Pavel Zaječice 1969 muži 41 0:18:05 0:18:50 0:00:45 0:36:55
38 31 49 Turyna Ladislav Yesbořicefest.cz 1990 muži 39 0:18:00 0:19:02 0:01:02 0:37:02
39 32 64 Mazura Tomáš SCMC 1984 muži 33 0:17:18 0:20:08 0:02:50 0:37:26
40 33 53 Abraham Vít Rudý Leknín 1971 muži 38 0:17:55 0:19:45 0:01:50 0:37:40
41 34 12 Sígl Josef Svídnický extrém 1978 muži 42 0:18:41 0:19:42 0:01:01 0:38:23
42 35 22 Voženílek Miroslav Linde material handling 1969 muži 44 0:18:55 0:19:28 0:00:33 0:38:23
43 36 54 Abraham Milan Rudý Leknín 1974 muži 43 0:18:49 0:20:27 0:01:38 0:39:16
44 37 23 Jedlička Jiří Pardubice 1973 muži 45 0:19:19 0:21:10 0:01:51 0:40:29
45 38 65 Řehák Jan Sráči 1981 muži 46 0:19:25 0:21:15 0:01:50 0:40:40
46 39 56 Výborný Marek Rudý leknín 1976 muži 47 0:19:34 0:21:25 0:01:51 0:40:59
47 40 58 Čapský Martin Rudý Leknín 1966 muži 48 0:19:34 0:21:25 0:01:51 0:40:59
48 8 108 Čechlovská  Zuzana Chrudim 1977 ženy 51 0:20:51 0:21:00 0:00:09 0:41:51
49 41 51 Novotný Roman Pardubice 1974 muži 50 0:20:50 0:21:37 0:00:47 0:42:27
50 42 31 Šott Antonín Heřmanův Městec 1982 muži 53 0:20:59 0:21:36 0:00:37 0:42:35
51 43 33 Voženílek Samuel Rozhovice 2010 muži 49 0:20:40 0:21:57 0:01:17 0:42:37
52 9 114 Voženílková Marie Heřmanův Městec 1988 ženy 54 0:21:05 0:21:35 0:00:30 0:42:40
53 10 105 Pituchová Markéta  Běžecký klub Heřmanův Městec 1981 ženy 57 0:21:15 0:21:38 0:00:23 0:42:53
54 11 118 Vachutková Patricie Choltice 1976 ženy 60 0:21:33 0:22:15 0:00:42 0:43:48
55 12 119 Cejpková Magdalena Heřmanův Městec 1968 ženy 61 0:21:34 0:22:14 0:00:40 0:43:48
56 44 16 Horáček  Jiří Kolín 1964 muži 62 0:21:41 0:22:41 0:01:00 0:44:22
57 45 50 Voženílek Vlastimil Jezbořice 1984 muži 55 0:21:06 0:24:49 0:03:43 0:45:55
58 13 130 Voženílková Martina Jezbořice 1984 ženy 56 0:21:12 0:24:43 0:03:31 0:45:55
59 46 45 Jirousek Petr Rudý Leknín 1974 muži 58 0:21:23 0:25:14 0:03:51 0:46:37
60 14 100 Lukášová Aneta Čeradice Moravany 2003 ženy 52 0:20:51 0:25:59 0:05:08 0:46:50
61 15 103 Šporková Lenka Heřmanův Městec 1979 ženy 59 0:21:28 0:25:52 0:04:24 0:47:20
62 16 128 Plavcová Lenka Azalka Běžecký klub Heřmanův Městec 1980 ženy 63 0:22:40 0:25:52 0:03:12 0:48:32
63 47 17 Pakoš Jan Heřmanův Městec 1963 muži 64 0:23:15 0:26:17 0:03:02 0:49:32
64 17 101 Andrlová Kristýna Sušice 2004 ženy 65 0:23:59 0:28:55 0:04:56 0:52:54
65 18 102 Muschálková Nikola Konopáč 2004 ženy 66 0:24:00 0:28:55 0:04:55 0:52:55
66 19 113 Kokešová Andrea Rozhovice 1982 ženy 67 0:27:42 0:27:48 0:00:06 0:55:30
67 20 123 Šulajová Petra Hrochův Týnec 1993 ženy 68 0:29:00 0:30:19 0:01:19 0:59:19
68 48 41 Janata Tomáš Heřmanův Městec 1995 muži 69 0:29:00 0:30:20 0:01:20 0:59:20
  DNF 43 Lietavec Jiří AC Čáslav 1996 muži          
    32 Kokeš Daniel Rozhovice 2009 muži 1 0:23:24      
    116 Lomičková Markéta Kostelec 2007 ženy 2 0:27:23      
    117 Lomičková Anna Kostelec 2005 ženy 3 0:27:28      
    112 Kokešová Viktorie Rozhovice 2006 ženy 5 0:27:30      
    34 Lomička Pablo Kostelec 1977 muži 6 0:28:14      
    115 Lomičková Elíša Sofie Kostelec 2010 ženy 7 0:28:14      
    121 Karelová Veronika Kostelec 2015 ženy 8 0:28:18      
    37 Karela Pavel Kostelec 2012 muži 9 0:28:20      
    62 Pecha Dominik Klešice 2014 muži