Mikuláš ztratil plášť
Strašidelná orientační bludička Běžeckého klubu Heřmanův Městec
17:00 6.12.2018 zámecký park v Heřmanově Městci
Pořadí jméno výsledný čas číslo ročník město start cíl počet kontrol
1 Jaromír Jelínek sr 0:34:00 38 1977 Třemošnice 17:40:00 18:14:00 17
2 Víťa Řehák 0:36:00 41 1993 Heřmanův Městec 17:58:00 18:34:00 17
3 Lukáš Pospíšil 0:48:00 44 1994 Heřmanův Městec 18:34:00 19:22:00 17
4 Martin Štěpánek 0:55:00 30 1993 Podhořany 17:30:00 18:25:00 17
5 Nikola Voráčková 0:55:00 31 1996 Ostřešany 17:30:00 18:25:00 17
6 Jaromír Jelínek jr 1:00:00 37 2006 Třemošnice 17:39:00 18:39:00 17
7 Max Kutlvašr 1:07:00 39 2011 Heřmanův Městec 17:41:00 18:48:00 17
8 Martin Jelínek 1:13:00 36 2012 Kostelec u Heřm. Městce 17:35:00 18:48:00 17
9 Ondřej Šporke 1:18:00 4 2010 Heřmanův Městec 17:02:00 18:20:00 17
10 Jiří Šporke 1:18:00 5 2008 Heřmanův Městec 17:02:00 18:20:00 17
11 Zdenda Jirák 1:26:00 40 2010 Licomělice 17:44:00 19:10:00 17
12 Michaela Jelínková 1:36:00 33 2008 Třemošnice 17:29:00 19:05:00 17
13 Hana Jelínková 1:36:00 34 1981 Třemošnice 17:29:00 19:05:00 17
14 Petr Krejčík 1:45:00 24 2008 Heřmanův Městec 17:19:00 19:04:00 17
15 Tobiáš Krejčík 1:45:00 25 2011 Heřmanův Městec 17:19:00 19:04:00 17
16 Terezka Volejníková 1:14:00 15 2014 Heřmanův Městec 17:11:00 18:25:00 14
17 Filip Volejník 1:14:00 14 2011 Heřmanův Městec 17:11:00 18:25:00 14
18 Tomáš Hyksa 0:49:45 11 2009 Prachovice 17:08:00 17:57:45 13
19 Vráťa Vávra 1:16:00 12 2011 Heřmanův Městec 17:09:00 18:25:00 13
20 Stela Vítková 1:23:00 32 2010 Pardubice 17:27:00 18:50:00 13
21 Lukášek Hyksa 0:53:52 10 2011 Prachovice 17:07:00 18:00:52 12
22 Agátka Řeháková 1:18:00 22 2016 Heřmanův Městec 17:16:00 18:34:00 12
23 Vlastimil Lžičař 2:11:00 7 2007 Heřmanův Městec 17:04:00 19:15:00 12
24 Apolena Ilona Horká 2:12:00 6 2008 Heřmanův Městec 17:03:00 19:15:00 12
25 Marek Starý 1:23:00 1 2012 Chrudim 17:00:00 18:23:00 11
26 Vojta Starý 1:23:00 2 2012 Chrudim 17:00:00 18:23:00 11
27 Damián Gatyáš 0:36:30 26 2013 Heřmanův Městec 17:20:00 17:56:30 10
28 Nikolas Bröckl 1:10:00 35 2005 Chotěnice 17:32:00 18:42:00 10
29 Daniel Lopour 1:28:00 19 2015 Heřmanův Městec 17:14:00 18:42:00 10
30 Kubištovi 0:36:00 43 1980 Heřmanův Městec 18:34:00 19:10:00 9
31 Mariana Větrovská 1:01:40 8 2009 Heřmanův Městec 17:05:00 18:06:40 8
32 Viola Ryčlová 1:04:00 20 2011 Heřmanův Městec 17:14:00 18:18:00 8
33 Matyáš Vondrka 1:07:00 17 2010 Heřmanův Městec 17:13:00 18:20:00 8
34 Michal Pařík 1:07:00 18 2010 Rozhovice 17:13:00 18:20:00 8
35 Erika Beranová 0:35:35 23 2013 Konopáč 17:17:00 17:52:35 7
36 Julie Plavcová 0:39:00 21 2015 Heřmanův Městec 17:15:00 17:54:00 7
37 Valerie Minaříková 0:44:40 27 2008 Heřmanův Městec 17:23:00 18:07:40 7
38 Hynek Čermák 0:44:40 28 2009 Heřmanův Městec 17:23:00 18:07:40 7
39 Bára Jiroutová 0:55:00 42 2015 Prachovice 18:01:00 18:56:00 7
40 Kačenka Ledvinová 1:02:00 13 2014 Heřmanův Městec 17:10:00 18:12:00 7
41 Natálie Kosová 1:30:00 16 2015 Načešice 17:12:00 18:42:00 7
42 Honza Ludvíček 0:22:00 29 2012 Chrudim 17:24:00 17:46:00 6
43 Hynek Štěňha 0:14:00 3 2016 Heřmanův Městec 17:01:00 17:15:00 2
44 Eliška Opočenská 6:54:00 9 2012 Heřmanův Městec 17:06:00 0:00:00 0