50 mil železnohorských
2.6.2018 - 78,5 Km
Jméno Příjmení Ročník Klub/město Kategorie Cílový čas Pořadí/kategorii
Tomáš Bělohlávek 1977 RSS Semtamťuk Běh muži 11:10 4
Jaromír Jelínek 1977 KRB Chrudim Běh muži 12:43 9
Pavel Lisý  1966 FRC HK  Běh muži 11:43 6
Pavel Lopour 1981 Běžecký klub Heřmanův Městec Běh muži 9:13 1
Vít Mrkvička 1981 Brutal Assault Diggers / Praha 9 Běh muži 11:43 6
Jan Plavec 1979 Běžecký klub Heřmanův Městec Běh muži 10:09 3
Petr Plavec 1977 Běžecký klub Heřmanův Městec Běh muži 11:10 4
Karel Holub 1979 Hradec Králové Běh muži 11:43 6
Martin Štěpánek 1993 Podhořany Běh muži 9:52 2
Tým FF   Filip Holík, Štefan Kocián, Lukáš Pospíšil, Josef Tanchyna Běh štafeta 9:23 2
Tým Kolouch, Méďa a Laň honí Jelena   KRB Chrudim - Jaromír Jelínek, Josef Meduna, Hana Jelínková Běh štafeta 12:43 3
Tým Klub Sráčů   Jan Řehák, Luboš Řehák, Vít Řehák, Štěpán Pošík Běh štafeta 8:47 1
Milan Abraham 1974 Rudý Lektnín Jízdní kolo 8:10 4
Martin  Adamec 1981 TJ Sokol Unhošť Jízdní kolo 6:56 volná k.
Magdalena Cejpková 1968 Aerobic Heřmanův Městec Jízdní kolo 10:39 volná k.
Martin Čapský 1966 RL/HM Jízdní kolo 8:10 4
Zbyněk Čermák 1972 Rudý Leknín Heřmanův Městec Jízdní kolo 8:10 4
Jaroslav Hemmr 1965 Heřmanův Městec Jízdní kolo 10:33 volná k.
Petr Jirousek 1974 Rudý leknín Heřmanův Městec Jízdní kolo 8:10 4
Miroslav Macej 1956 BK Heřmanův Městec Jízdní kolo 7:11 volná k.
Radka Nekvindova 1975 Hermanuv Mestec Jízdní kolo 10:36 6
Lukáš Pavlík 1989 Slavice Jízdní kolo 7:11 3
Pavel Picek 1977 Heřmanův Městec Jízdní kolo 6:18 2
Martin Písař 1984 SK Cyklo-RD Pardubice Jízdní kolo 5:29 1
Pavel Svoboda 1977 Klesice Jízdní kolo 10:33 5
Žaneta Šantavá 1991 Pardubice Jízdní kolo 0:00 DNF
Oldřiška Štohanzlová 1971 Spořice Jízdní kolo 10:33 volná k.
Lukáš Urban 1981 Pardubice Jízdní kolo 0:00 DNF
Marek Výborný 1976 Rudý Leknín H.M. Jízdní kolo 8:10 4
Jaroslav Horálek 1977 Heřmanův Městec Volná kategorie - kolo 10:33 volná k.
Hana Horálková 1980 Heřmanův Mětec Volná kategorie - kolo 10:36 volná k.
Jan Jirout 1975 Heřmanův Městec Volná kategorie - kolo 10:33 volná k.
Jan Jonáš 1980 Heřmanův Městec Volná kategorie - chodec 0:00 Ušel jen něco
Team Bosu 1981 Bosu team/ Heřmanův Městec Volná kategorie -štafeta kolo - Radomír Koutný, Hana Koutná, Nekvindová 10:38 volná k.
Lenka  Malá  1981 Bosu team/ Heřmanův Městec Volná kategorie - kolo 10:38 volná k.
Anna Minaříková 1976 Aerobik Heřmanův Městec Volná kategorie - kolo 10:38 volná k.
Pavel Novák 1981 KRB Chrudim Volná kategorie - běh 0:00 Skončil na Seči
Andrea Ryclova 1981 Bezecky klub HM Volná kategorie - kolo 7:45 volná k.
Ondřej Mach   MachO Servis Volná kategorie - kolo 7:45 volná k.
Michaela Schejbalova 1991 Uhretice Volná kategorie - kolo 7:45 volná k.
Otakar Vašák 1976 Vyžice Volná kategorie - kolo 10:33 volná k.
Tým Železná čtyřka 1989 Běžecký klub Heřmanův Městec Volná kategorie - štafeta kolo - Lenka Plavcová, Aneta Bulíčková, Ondřej Tománek, Pavel Tománek 9:12 volná k.
Romana Bohatá     Volná kategorie - kolo 10:33 volná k.
Pavel Kyprý     Volná kategorie - kolo 10:39 volná k.